E-shopy na míru

Nezávazně poptat

Postavíme e-shop na míru vašemu podnikání

Nákup v e-shopu je dnes na dením pořádku pro většinu lidí. Přes internet lze nakupovat a prodávat již prakticky cokoliv. Chcete svým zákazníkům také nabídnout možnost nakoupit u vás v obchodě z pohodlí domova a zároveň zvýšit objem svých trzěb? Kvalitně zpracovaný a uživatelsky příjemný internetový obchod je skvělou investicí nejen do vaší budoucnosti.

Proč si vybrat zrovna nás?

Stavíme velké e-shopy

Díky vlastnímu e-commerce řešení stavíme e-shopy pro giganty s
100 000+
objednávkami měsíčně.
Věří nám například i společnost ACTIVA.

E-invoicing

Nabízíme řešení elektronické fakturace, které umožňuje zcela automatizovaně fakturovat elektronicky v souladu s právní normou ČR i směrnicemi EU.
SODEXO s námi šetří přes
1 000 000 Kč
ročně.

Workflow faktur

Workflow, neboli elektronický oběh dat či dokumentů, tvoří základní pilíř úspěšné organizace. Sprvávným procesem ušetříte až 15€ z každé přijaté faktury.
V tomto nám věří i společnost ORCO

Výhody e-shopu na míru od FV STUDIO

Rychlost webu

Díky vlastním serverům a pravidelné údržbě jsou naše webu opravdu rychlé a stabilní. Průměrná rychlost našich webů a e-shopů je 1,1 s.

Programování na míru

Každý má jiné představy o jednotlivých funkcích, které by měl váš obchod umět. Díky vlastnímu systému zvládneme doprogramovat cokoliv.

Napojení

Naši programátoři udělají všechno, aby váš e-shop napojili na jakoukoliv službu. Chcete se dostat na Amazon? Máte to mít!

B2B rozhraní

Chcete prodávat velkoobchodně s možností editovat uživatelské ceny dle kategorií? Máme připravené vlastní řešení, které využívá i ACTIVA.

Věří nám tyto společnosti

Kontaktujte nás

Adresa provozovny: Tuřanka 1222/115 | 627 00 Brno

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00