Profesionální úpravy
Shoptet šablon

Nezávazně poptat Shoptet rozšíření šablon

ODLIŠTE SE OD KONKURENCE A NECHTE SI UPRAVIT SHOPTET ŠABLONU NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

Profesionální tvorba a úpravy Shoptet šablon na míru.

Dokonale vyladěné šablony

Provozujete online obchod na platformě Shoptet a chcete odlišit vzhled vašeho e-shopu od konkurence? Tvoříme dokonale úpravené šablony e-shopů pro Shoptet. Samozřejmostí je velký důraz na UX a správné zobrazení na všech zařízeních.

Jsme také schopni váš nynější vzhled e-shopu přenést do platformy Shoptet. Plánujete redesign e-shopu a nevíte si rady? Jsme tady a rádi pomůžeme s průzkumem a uživatelským testováním. UX design je v dnešní době opravdu hodně důležitý.

Jsme zlatý Shoptet partner

Zlatý Shoptet partner FV STUDIO

Jako certifikovaný zlatý Shpoptet partner v oblasti programování, kódování a UX jsme schopni vašemu e-shopu poskytnout kvalitu, kterou potřebujete ze všeho nejvíc. Již několik let se věnujeme platformě pro online podnikání - Shoptet. O vaše internetové obchody se stará tým 3 lidí, kteří jsou přiřazeni pouze pro Shoptet klienty.

Jak probíhá úprava Shoptet šablony?

Našim cílem je vytvořit funkční a výkonnou individuální šablonu pro váš Shoptet tak, abyste se odlišili od konkurence a vedli svůj e-shop úspěšně.

Seznámení

Ze všeho nejdůležitější je poznat vás a váš business. Kdybychom o vašem podníkaní nic nevěděli, nemohli bychom začít stavit.

Analýza

Vše pečlivě a důkladně zkoumáme a analyzujeme. Konkurence, pozice na trhu, váš zákazník a tak dále.

Návrh řešení

Navrhneme řešení v podobě wireframů - negrafický návrh struktury webu. Jakmile si vše odsouhlasíme, začíname prototypovat s důrazem na UX.

Testování

Máme navrženo a prototypy fungují. Nyní musíme vyzkoušet, jak na to reální zákazníci reagují. Uděláme několik testů, které poté vyhodnotíme.

Plná implementace

Vše prošlo na výbornou a zákazníci se u vás cití jako doma. Vše implementujeme na Shoptet a připravíme váš e-shop pro ostrý provoz.

Fungující e-shop

Váš Shoptet již navštěvují tisíce zákazníků denně, ale tím cesta nekončí. Bude potřeba vše vyhodnotit a navrhnout úpravy, které váš e-shop ještě posunou.

Mezi naše klienty patří

Kontaktujte nás

Adresa provozovny: Tuřanka 1222/115 | 627 00 Brno

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00